Jesteś tutaj: bankingandfinance.pl > Ekonomia > Mało kto strajkuje w JSW

Mało kto strajkuje w JSW

Słaba frekwencja strajkowa w jastrzębskich kopalniach – wynika z danych spółki. Mało kto strajkuje w JSW Wielu górników zamiast protestować poszło na urlop albo na zwolnienie.
Ze wstępnych danych dotyczących frekwencji na pierwszej zmianie wynika, że absencja była bardzo duża. O ile dzień wcześniej do pracy na pierwszej zmianie przystąpiło 8 736 pracowników, to w dniu strajku na teren zakładów JSW weszło zaledwie 4 765 pracowników, pozostali wzięli dzień wolny. Mało kto strajkuje w JSW W godzinach przedpołudniowych absencja wyniosła 8912 osób. Spośród 4765 pracowników, którzy stawili się do pracy na poranną zmianę 2 205 strajkuje, a 2 572 pracuje lub deklaruje chęć pracy. Pełne dane dotyczące frekwencji w dniu strajku będą dostępne w poniedziałek.
Górnicy w JSW zarabiają średnio miesięcznie 7500 zł brutto. W lutym dostali czternastkę, w czerwcu nagrodę z zysku, czyli kolejną pensję, z końcem lipca dywidendę, bo przecież wszyscy pracownicy dostali akcje JSW. Mało kto strajkuje w JSW Teraz będzie Barbórka. Kto inny w tym kraju ma jakieś 15 pensji w roku?.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.